Кошик
39 відгуків
вул. Гайдучка, 1, Львів, Україна
+380 (97) 925-47-56
Меблеві тканини | Dekora Group

Dekora Group пропонує меблеві тканини гуртом виробникам і реставраторам м’яких меблів

Dekora Group пропонує меблеві тканини гуртом виробникам і реставраторам м’яких меблів

Сучасний меблевий текстиль від іменитого постачальника тканин SIC Global Textiles може бути затребуваний меблевими фабриками, професійними центрами з реставрації, перетяжки і оббивки м’яких меблів, а також студіями дизайну інтер’єрів. На складі наявний широкий асортимент структурних і фактурних меблевих тканин у стилі моноколор і великий вибір тканин із принтами, отриманими за технологією термотрансферного друку.

Вишукані меблеві тканини SIC Global Textiles представлені в десятках насичених сучасних відтінків, які були відібрані дизайнерами виробника. Головна перевага меблевого текстилю від Dekora Group – високі показники зносостійкості матеріалу, які дають можливість використовувати тканини як в інтенсивній приватній, так і в комерційній експлуатації.

Деякі матеріали SIC Global Textiles витримують до 150 000 циклів стирання, що в рази перевищує вимоги до комерційного застосування тканин. Їхні характеристики підтверджені і перевірені сертифікованими лабораторіями у Німеччині та Польщі. А окремі найменування меблевих тканин Dekora Group навіть мають підвищений захист волокон від бруду (Stain Protection) і рідин (Water Repellent), що дозволяє максимально швидко очищати матеріал від найрізноманітніших харчових і нехарчових забруднювачів.

Асортимент меблевих тканин SIC Global Textiles

Асортимент меблевих тканин SIC Global Textiles

Матеріал постачається у вигляді рулонів довжиною до 35-50 м. п. і шириною 140-146 см, залежно від колекції. В асортименті компанії є наступні різновиди меблевого текстилю.

  • Меблевий велюр, 5 колекцій. Найбільш затребуваний різновид тканин, який має основу і ворс. Велюри різної щільності від SIC Global Textiles характеризуються м’якою і приємною на дотик фактурою.
  • Структурні тканини, 4 колекції. Це зносостійкі рогожки і жакарди, отримані шляхом специфічного структурного переплетення ниток тканини. Вони не мають ворсу, і їм властиві пружність і здатність відмінно зберігати форму.
  • Штучна шкіра і замша, 2 колекції. Ці меблеві тканини мають дво- або тришарову структуру і теж чудово пручаються стиранню.
  • Мікрофібра, 1 колекція. За аналогією зі структурними тканинами і велюрами меблева мікрофібра від Dekora Group представлена в понад 20 відтінках.
  • Тканини з принтом, 10 колекцій. Створюються шляхом нанесення на виробництві цифрових друкованих малюнків на готові велюри SIC Global Textiles у стилі моноколор. Малюнок наноситься на тканину через дію високої температури і преса. Барвник переноситься на матеріал шляхом перетворення з твердого стану в газоподібний, без переходу в рідку фазу. В результаті фарба просочує мікроструктуру волокон і запечатується в тканині. Це збільшує насиченість і зносостійкість зображення.

Dekora Group пропонує виробникам і реставраторам м’яких меблів меблеві тканини гуртом

Як купити меблеву тканину гуртом або на відріз?

Замовити меблеву тканину можна в інтернет-магазині Dekora Group або зателефонувавши. Ознайомитися із зразками продукції можна в офісі компанії у Львові та у наших представників в Києві і Дніпрі. Для оформлення замовлення необхідно вказати метраж і точне латинське найменування вибраної колекції текстилю з артикулом, який свідчить про номер вибраного відтінку.

Читайте також: У Львові тепер можна придбати велюри для меблів ультрамодних кольорів
Читайте також: Друк на тканинах: нові колекції принтів Dekora Group розширять можливості дизайну інтер'єрів
Читайте також: Контроль якості SIC Global Textiles: докладно про міцність і зносостійкість меблевих тканин

Dekora Group

вул. Гайдучка, 1, Львів, 79056

☎ +38 (097) 925 47 56, Львів
☎ +38 (067) 410 06 44, Київ
☎ +38 (098) 132 14 32, Дніпро

dekora.group.ua@gmail.com

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner