Як вибрати матеріал для оббивки меблів: структурна тканина або велюр?
Під час вибору тканини для оббивки дивана чи крісла в кафе, офісній приймальні, вітальні, спальні або дитячій кімнаті враховують не тільки стилістику і колірну гаму приміщення. Крім відповідного відтінку важливо ще врахувати фактуру матеріалу, адже різні тканини по-різному витримують знос, вбирають вологу і затримують шерсть домашніх тварин. Відрізняються вони не тільки візуально, але і тактильно. Ми пропонуємо вам порівняти структурні тканини – рогожки і жакарди – з велюрами SIC Global Textiles, які представляє компанія Dekora Group.
Під час вибору тканини для оббивки меблів зазвичай приділяють увагу таким основним характеристикам матеріалу.
- Щільність меблевої тканини, що вимірюється в грамах на квадратний метр, побічно свідчить про міцність матеріалу. Чим більша кількість волокон використана в плетінні оббивної тканини, тим складніше пошкодити матеріал. Однак щільність сама по собі не означає хорошу зносостійкість, оскільки може відрізнятися схема плетіння матеріалу. І, наприклад, щільні велюри, які мають основу і ворс, можуть бути менш міцними, ніж структурні тканини тієї ж щільності.
- Зносостійкість – другий ключовий параметр меблевої тканини, який визначає надійність і міцність матеріалу. Головним показником зносостійкості є лабораторний тест, що визначає стійкість тканини до стирання. Цей параметр для надійних тканин повинен становити мінімум 20 000 циклів стирання за методом Мартиндейла. А якщо цей показник перевищує 45 000 – 50 000 і навіть 100 000 циклів, значить тканина зможе роками витримувати комерційну експлуатацію в громадському місці.
- Тактильні і візуальні характеристики визначають естетичні якості тканини. У колекціях однотонних меблевих тканин SIC Global Textiles, які пропонує Dekora Group, представлені десятки сучасних відтінків матеріалів нейтральних, теплих і холодних тонів. Підібрати найбільш відповідний за фактурою та естетичними критеріями матеріал можна як в інтернет-каталозі, так і на складі компанії у Львові.
Категорія тканини – структурний матеріал або велюр?
Для того щоб простіше орієнтуватися у виборі оббивного матеріалу, ми пропонуємо вам використовувати такі варіанти меблевих тканин.
- Рогожка – це тканина, яка створена шляхом переплетення ниток у шаховому порядку (за аналогією з мішковиною). Рогожки SIC Global Textiles відрізняються найвищою зносостійкістю, від 115 000 до 155 000 циклів стирання. Їх дуже легко чистити, вони мають високу пружність і чудово зберігають форму.
- Жакард – ще один різновид структурних тканин, які є в асортименті Dekora Group. Ця тканина менш груба порівняно з рогожками і теж не має ворсу, її зносостійкість може досягати 100 000 циклів. Основна відмінність тут – у схемі плетіння ниток, що забезпечує захист від затяжок.
- Велюр – це повна протилежність структурним тканинам. Завдяки основі і ворсу цей матеріал має м’яку і приємну на дотик фактуру. Зносостійкість велюрів SIC Global Textiles – від 45 000 до 140 000 циклів. Велюри – це найпоширеніші тканини для м’яких меблів, які теж дуже прості в догляді. А деякі колекції тканин SIC Global Textiles, наприклад велюр Palladium, навіть мають вдосконалений захист волокон від вбирання вологи (Water Repellent).
Читайте також: У Львові тепер можна придбати велюри для меблів ультрамодних кольорів
Вибираючи між структурною тканиною і велюром, зазвичай враховують стиль оформлення приміщень. Рогожки і жакарди швидше підійдуть до більш строгого ділового формату, а оксамитові велюри ближчі до неформальних стилів приміщень. Хоча все ж потрібно визнати, що такий поділ досить умовний, і основний критерій тут – це загальне розуміння концепції стилю.
9 колекцій меблевих тканин
Компанія Dekora Group пропонує такі варіанти однотонних структурних тканин і велюрів зі складу у Львові.
Структурні тканини, 4 колекції:
- жакард Evolution, 320 г/м², 100 000 циклів, 19 кольорів, 180 грн/пог. м;
- рогожка Cashmere, 380 г/м², 150 000 циклів, 22 кольори, 210 грн/пог. м;
- рогожка Jazz, 470 г/м², 155 000 циклів, 22 кольори, 230 грн/пог. м;
- рогожка Austin, 400 г/м², 115 000 циклів, 21 колір, 250 грн/пог. м.
Велюри, 5 колекцій:
- велюр Next, 240 г/м², 45 000 циклів, 16 кольорів, 150 грн/пог. м;
- велюр Velluto, 360 г/м², 140 000 циклів, 18 кольорів, 165 грн/пог. м;
- велюр Palladium, 340 г/м², 110 000 циклів, 19 кольорів, 250 грн/пог. м;
- велюр Vogue, 370 г/м², 105 000 циклів, 18 кольорів, 250 грн/пог. м;
- велюр Infinity, 390 г/м², 105 000 циклів, 18 кольорів, 300 грн/пог. м.
Матеріали постачаються на відріз або гуртом у вигляді цілих рулонів довжиною 50 м і шириною 142-146 см. Також в наявності і під замовлення є тканини з друкованими малюнками, зроблені на основі велюру Trinity, 355 г/м², 210 000 циклів, 200 грн/пог. м.
Читайте також: Друк на тканинах: нові колекції принтів Dekora Group розширять можливості дизайну інтер'єрів
Щоб вибрати і замовити матеріал, використовуйте можливості інтернет-магазину або звертайтеся в офіс компанії у Львові.
Dekora Group
вул. Гайдучка, 1, Львів, 79056
☎ +38 (097) 925 47 56, Львів
☎ +38 (067) 410 06 44, Київ
☎ +38 (098) 132 14 32, Дніпро
- Зустрічайте новий сайт!Dekora Group рада представити нову сучасну платформу для онлайн замовлення меблевих тканин https://dekora.group/. Новий сайт компанії зроблений оптимально зручним як для роздрібних покупців, так і для оптових партнерів.Зустрічайте новий сайт!
- Велюр, рогожка або штучна шкіра: як вибрати та купити меблеву тканинуМеблева тканина – один із найважливіших елементів якісних м’яких меблів. Від неї багато в чому залежить те, як довго прослужать меблі, наскільки гарний вигляд вони будуть мати після тривалої експлуатації, і чи вдало впишуться в стилістику інтер’єру. Виробники, які створюють нову колекцію, майстерні з ремонту меблів, які формують свою пропозицію для клієнтів, прості споживачі, які бажають оновити інтер’єр квартири – усі вони мають знати, як купити меблеву тканину для своїх цілей.Велюр, рогожка або штучна шкіра: як вибрати та купити меблеву тканину