Кошик
39 відгуків
вул. Гайдучка, 1, Львів, Україна
+380 (97) 925-47-56
Меблеві тканини | Dekora Group

Друк на тканинах: нові колекції принтів Dekora Group розширять можливості дизайну інтер'єрів

Друк на тканинах: нові колекції принтів Dekora Group розширять можливості дизайну інтер'єрів

Сучасна технологія термотрансферного друку, що застосовується для оббивних тканин SIC Global Textiles, дозволяє створювати безліч різноманітних принтів із глибокими, інтенсивними і чистими кольорами. Різноманітний вибір чітких і стильних малюнків, що відповідають сучасним трендам світового дизайну, вже доступний на складі у Львові і під замовлення з Польщі. 

Тканина для оформлення інтер'єру громадського або приватного приміщення повинна відповідати всім ключовим параметрам. І яскраві сучасні кольори, і зносостійкі фактури тканин важливі в цьому разі не менше, ніж привабливий новаторський або традиційний дизайн текстилю. Вибираючи меблеву тканину для оббивки крісел і стільців, хочеться бути впевненим, що матеріал не тільки витримає випадкове потрапляння всіляких рідин, але і чудово підійде, скажімо, до яскравого малюнку на шторах або гардинах. Але ж для меблів і штор взагалі можна використовувати однотипні тканини з поєднаних колекцій!

Тому Dekora Group запрошує меблевиків, дизайнерів інтер'єрів, оформлювачів і просто індивідуальних стилістів-декораторів використовувати будь-який із десятків різноманітних принтів на кращих велюрах, жакардах або рогожках SIC Global Textiles. За аналогією з однотонними колекціями друковані варіанти тканин постачаються у вигляді рулонів або відрізів тканини шириною 140-146 см. Вони мають високий показник стійкості до стирання і пілінгу, показують чудову стійкість фарби як на основній тканині, так і на друкованому малюнку.

Технологія термотрансферного друку на тканинах

Друк за технологією термотрансферного переносу здійснюється на власних машинах SIC Global Textiles у Польщі. Для замовника доступна величезна база орнаментальних, геометричних і квіткових малюнків, а за потреби можливий навіть друк малюнка з використанням графічних матеріалів замовника.

Тканини з принтом, розробленим професійними дизайнерами, – чудовий спосіб оформлення меблів із використанням зносостійкого текстилю. Але чому варто вибрати саме термотрансферний друк, який ми пропонуємо?

Взагалі існує 2 способи сублімаційного друку на сучасних тканинах із поліестеру, які дозволяють отримати найбільш яскраві і стійкі кольори.

  • Прямий сублімаційний друк здійснюється безпосередньо на матеріал.
  • Непрямий термотрансферний друк відбувається з використанням проміжного носія – спеціального паперу або плівки з принтом.

Технологія термотрансферного друку дозволяє мати величезну базу вихідних малюнків і візерунків, які наносять на теплообмінний папір за допомогою промислового струменевого принтера. Малюнок переноситься на тканину під дією високої температури і преса, і це здійснюється за допомогою зміни стану барвника відразу з твердого на газоподібне, минаючи рідку фазу.

Даний процес дозволяє відбитку глибоко проникати в мікроструктуру волокон тканини. Тобто малюнок фактично не фарбує тканину, а глибоко закарбовується в ній. У підсумку завдяки методу термотрансферного друку можна отримати найбільш яскраві і насичені кольори, які відповідають стабільним і зносостійким характеристикам тканини.

Переваги меблевих тканин із принтами від Dekora Group

Важливе значення термотрансферного друку – екологічність і мінімальний вплив процесу друку на навколишнє середовище. Процес термотрансферного переносу не засмічує природу ні під час виробництва теплообмінного паперу, ні під час перенесення малюнків на тканину. На відміну від традиційних методів текстильного друку тут не відбувається забруднення атмосфери або стічних вод.

А самі отримані тканини з принтами мають такі характеристики:

  • малюнки на тканинах, доступні у величезному обсязі варіантів, виходять інтенсивними, чистими і глибокими;
  • принти з широкою палітрою кольорів і тональних переходів, які використовуються, дозволяють промалювати безліч мініатюрних елементів із точними і чіткими краями;
  • самі відбитки відрізняються довговічністю і стійкістю до зовнішніх впливів, прання і чищення пилососом, мікрофіброю або мильним розчином;
  • за аналогією з однотонними тканинами матеріали з принтами універсальні у використанні, екологічні та відрізняються чудовими тактильними характеристиками;
  • матеріали підходять для приватної і комерційної експлуатації, відмінно поєднуються з однотонами Dekora Group і чудово підходять для меблевого застосування (крісла, дивани, ліжка, стільці), а також інтер'єрного (штори, гардини, панелі).

Читайте також: У Львові тепер можна придбати велюри для меблів ультрамодних кольорів

Купити тканини SIC Global Textiles з принтами можна на складі у Львові. Також можна вибрати відповідний малюнок у каталозі і замовити друк потрібної кількості матеріалу в Польщі.

Dekora Group

вул. Гайдучка, 1, Львів, 79056

☎ +38 (097) 925 47 56, Львів
☎ +38 (067) 410 06 44, Київ
☎ +38 (098) 132 14 32, Дніпро

dekora.group.ua@gmail.com

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner