Кошик
45 відгуків
вул. Гайдучка, 1, Львів, Україна
+380 (97) 925-47-56
Меблеві тканини | Dekora Group

Правила догляду за меблевими тканинами

Правила догляду за меблевими тканинами

Різноманітність асортименту меблевих тканин Dekora Group здатна задовольнити творчий потенціал і дизайнерські здібності будь-якого клієнта. Використовуючи лише один інструмент – тканину, можна створити оригінальний інтер’єр як у класичному стилі, так і в ексклюзивному модерновому. Але що можна сказати про зручність використання м’яких меблів із покриттями SIC Global Textiles? Наскільки простий догляд за тканинами?

Меблеві тканини від SIC Global Textiles відповідають цілій низці акредитованих промислових стандартів. Сертифіковані лабораторії Польщі й Німеччини проводять виробничі випробування за стандартами ISO всіх видів тканин щодо різних варіантів пошкоджень. Наприклад, на опір стиранню, розсунення ниток у швах, на міцність у разі розтягування й розриву та інші.

Але потрібно також враховувати можливі форс-мажорні ситуації, які виникають із меблями в громадських місцях, наприклад у кафе або фоє готелю. Адже контакт оббивки з різними рідинами в такому разі неминучий, тому простота догляду за тканинами для таких меблів має бути на гарантовано високому рівні аналогічно зносостійкості й міцності.

Що потрібно знати про особливості меблевих тканин Dekora Group?

Крісла, дивани, стільці, ліжка й навіть штори можуть стати інтер’єрним акцентом вашого приміщення. Але для того щоби вдало вибрати із безлічі кольорів та фактур інтер’єрної тканини, потрібно розуміти, який догляд необхідний для того чи іншого меблевого текстилю. Адже саме від цього буде залежати, наскільки довго тканина збереже свій зовнішній вигляд.

У повсякденному житті є чимало чинників, які негативно впливають на зовнішній стан меблів. Активне використання улюбленого крісла, випадкове пролиття рідини або контакт із їжею, наявність домашніх тварин, розташування меблів поблизу джерела тепла (камін, конвектор, батарея) та деякі інші чинники бажано мати на увазі.

Матеріали від SIC Global Textiles легкі в догляді, стійкі до різних забруднень, а також представлені великим вибором кольорової та фактурної гами. Деякі різновиди покриття мають спеціальне водовідштовхувальне просочення Water Repellent. Така тканина не вбирає воду, натомість краплі води скочуються із зовнішньої поверхні.

Кілька загальних рекомендацій із догляду за різними видами покриття

  • Щоб підтримувати текстильні покриття у чистоті, рекомендуємо 2 рази на місяць пилососити їх або чистити м’якою щіткою.
  • Намагайтеся якомога швидше ліквідувати забруднення, інакше пляму, що в’їлася, пізніше буде досить складно видалити.
  • Категорично не радимо сильно терти тканину, оскільки це може призвести до її розтягування, деформації, порушення структури та навіть випадання ворсу (якщо це велюр). М’які рухи по колу не зашкодять покриттю.
  • Для чищення не використовуйте засоби, що містять луг або відбілюючі речовини.
  • Ніколи не змішуйте різні засоби для чистки задля посилення ефекту.
  • Спеціальні промислові засоби використовуйте обережно, перевіряючи їхню відповідність маркуванню в інструкції та різновиду меблевого покриття. У їхньому складі не повинно бути відбілювачів, лугу або іншої агресивної хімії. Перед використанням зробіть спочатку перевірку засобу на невеликій ділянці оббивки.
  • Краще нанести відповідний покриттю засіб на губку або щітку, ніж безпосередньо на пляму. Так ви зможете легко видалити його залишки.
  • Якщо бачите, що так і не впоралися із забрудненням, краще звернутися до фахівців із професійного чищення меблів. До речі, фахівці з хімчистки салону автомобіля також можуть вам допомогти.

Специфіка догляду за різними фактурами покриттів

  1. Рогожка, жакард – це різновиди структурних тканин, які виготовлені за допомогою специфічного переплетення ниток. Вони досить зносостійкі, добре зберігають форму, не мають ворсу. Догляд за ними не доставить багато клопоту:
    • рекомендована суха чистка пилососом або м’якою щіткою;
    • у разі виникнення плям потрібно покласти на цю ділянку вбираючу серветку нейтрального кольору, потім обробити пляму мильною водою (без лугу), почекати кілька хвилин і зібрати рідину м’якою губкою;
    • якщо забруднення сильне, необхідна професійна суха чистка.
  2. Велюр. Цей м’який і приємний на дотик текстиль, який має основу і ворс, – один із найпоширеніших покриттів для меблів. Велюри теж досить прості в догляді:
    • для підтримання гарного стану меблів їх можна пропилососити або почистити м’якою щіткою, намагаючись здійснювати рухи в напрямку ворсу;
    • у разі виникнення свіжих простих плям краще не намагатися їх відразу зішкребти, а обережно відтерти губкою в напрямку ворсу, змочивши її в мильному розчині (без лугу);
    • якщо плями вже в’їлися, можна застосувати 10%-й розчин спирту або засипати пляму сумішшю соди й солі, залишивши її на кілька годин. Ще можна скористатися сумішшю соди й води: густу кашку наносять прямо на пляму, залишають на деякий час і потім змивають м’якою губкою;
    • у разі сильного забруднення зверніться по допомогу до фахівців із сухого чищення.
  3. Штучна шкіра й замша. Ці меблеві тканини мають 2- або 3-шарову структуру. Догляд за ними нескладний, але специфічний через їхній склад:
    • будь-які забруднення видаляються мильним розчином і м’якою ганчіркою;
    • використання засобів для чистки, у складі яких є нафтопродукти чи хлор, категорично недопустиме;
    • у разі забруднення замші варто скористатися спеціальним мийним засобом із відповідним маркуванням та м’якою ганчіркою, а після повного висихання місце обробки акуратно потерти м’якою щіткою по колу (для відновлення ворсинок).
  4. Мікрофібра і тканини з принтом. Покриття, які мають високу стійкість до стирання й багату палітру всіляких відтінків, теж потребують регулярного сухого чищення, а в разі особливого забруднення слід чинити так само, як і з іншими тканинами.

Читайте також: Як вибрати матеріал для оббивки меблів: структурна тканина або велюр?
Читайте також: У Львові тепер можна придбати велюри для меблів ультрамодних кольорів

Як доглядати за меблями, якщо в будинку є тварини?

Насправді догляд за меблями в цьому разі починається із догляду за домашніми улюбленцями: варто своєчасно й регулярно вичісувати шерсть та підстригати кігті тварині. А ось довга шерсть тварин може забити ворс на оббивці й зіпсувати зовнішній вигляд дивана або крісел. Тому таким меблям рекомендоване систематичне сухе чищення пилососом або щіткою.

Dekora Group

вул. Гайдучка, 1, Львов, 79056
☎ +38 (097) 925 47 56, Львів
☎ +38 (067) 410 06 44, Київ
☎ +38 (098) 132 14 32, Дніпро
dekora.group.ua@gmail.com

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner