3 метри тканини відправили на трубі в врулоні! Не спитали замовника, доставка по Україні обійшлась у 220 грн! 3 дні до того така сама посилка, ті самі 3 метри такої самої тканини обійшлися у 80 грн. Чому так? Про що думають працівники складу? То була лінь розмотати тканину та скласти її, щоб об'ємна вага була меншою. Проте менеджер спрацювала на відмінно.
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Нам шкода, що доставка вийшла дорожчою. Тканину надсилаємо у рулонах, щоб уникнути заломів та можливих пошкоджень під час транспортування. Ви завжди можете уточнити у коментарях до замовлення, як вам зручніше отримати пакування - ми обов'язково врахуємо ваші побажання.
Геннадий Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Леся В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер!
Комментарий продавца
Дякуємо! Ваші відгуки в саме серденько!
Лилия Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо! нам дуже приємно!
Ірина Х.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана В.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прислали іншу тканину, повернула назад. Кошти не повернули, навіть не зв'язалися.
Светлана Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарно упаковано! Дякую! Стульці перетягнули. Дуже задоволені. Усіх Вам Благ, Щастя і Процвітання!
Татьяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все чудово!Відправили вчасно, тканина хорошої якості.В нас диван зроблений з цієї тканини але іншого кольору MONOLITH 62.Маємо двох котів, що полюбляють гострити нігтики об диван.За 4 роки на дивані жодної затяжки.Надіюсь що з цією тканиною буде так само.
3 метри тканини відправили на трубі в врулоні! Не спитали замовника, доставка по Україні обійшлась у 220 грн! 3 дні до того така сама посилка, ті самі 3 метри такої самої тканини обійшлися у 80 грн. Чому так? Про що думають працівники складу? То була лінь розмотати тканину та скласти її, щоб об'ємна вага була меншою. Проте менеджер спрацювала на відмінно.
Дякуємо вам за відгук! Нам шкода, що доставка вийшла дорожчою. Тканину надсилаємо у рулонах, щоб уникнути заломів та можливих пошкоджень під час транспортування. Ви завжди можете уточнити у коментарях до замовлення, як вам зручніше отримати пакування - ми обов'язково врахуємо ваші побажання.
Все супер!
Дякуємо! Ваші відгуки в саме серденько!
Дякуємо! нам дуже приємно!
Прислали іншу тканину, повернула назад. Кошти не повернули, навіть не зв'язалися.
Гарно упаковано! Дякую! Стульці перетягнули. Дуже задоволені. Усіх Вам Благ, Щастя і Процвітання!
Все чудово!Відправили вчасно, тканина хорошої якості.В нас диван зроблений з цієї тканини але іншого кольору MONOLITH 62.Маємо двох котів, що полюбляють гострити нігтики об диван.За 4 роки на дивані жодної затяжки.Надіюсь що з цією тканиною буде так само.
Брав тканину. Швидка відправка, Добре запаковано.