Кошик
9 відгуків
Львіввул. Гайдучка, 1
+380675568203
+380972212345
Меблеві тканини | Оббивні тканини | Інтер'єрні тканини | Dekora Group
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Про нас

Компанія Dekora Group пропонує меблеві, інтер'єрні та оббивні тканини оптом і на відріз зі складу у Львові. Замовлення приймаються в онлайн-режимі і по телефону. Ми працюємо з фахівцями з перетяжки меблів, дизайнерами, меблевими салонами. Відправляємо матеріал Новою поштою.

Наш асортимент представлений сучасними меблевими тканинами іменитого польського бренду SIC Global Textiles, який із 1994 року спеціалізується на поставках меблевих і декоративних тканин на ринки різних країн Європи.

  • Широкий асортимент. Оббивні тканини SIC Global Textiles представлені у великій різноманітності фактур і сучасних забарвлень у стилі моноколор. Чудові модні кольори і вибір різних за щільністю матеріалів дозволить підібрати інтер'єрну тканину як для комерційного, так і для приватного використання. Якщо необхідно, на тканину можна нанести зображення і візерунки методом трансферного друку у вигляді принтів.
  • Комерційна експлуатація. Деякі колекції мають підвищений захист волокон від забруднень (Stain Protection) і рідин (Water Repellent). Це дозволяє швидко і просто видаляти плями від чаю, кави, соку, соусів, чорнил, вин та інших рідин без руйнування лицьової структури тканини. Здебільшого достатньо використовувати паперовий рушник або серветку з мікрофібри.
  • Сертифікована продукція. Всі тканини SIC Global Textiles сертифіковані виробником і перевірені в лабораторіях Польщі та Німеччини. Ключові параметри, зазначені в технічних картах, – стійкість до стирання і пілінгу, міцність на розрив і розтягнення, стійкість до вицвітання, розсунення шва тощо – отримані на основі стандартних сертифікованих тестів.

Ми пропонуємо вам вибрати тканини різного типу – велюри, рогожки, жакарди, а також меблеву штучну шкіру і штучну замшу. Оббивні тканини продаються як оптом – у вигляді рулонів довжиною до 35-50 м. п., так і на відріз – у вигляді довільного шматка тканини стандартної ширини (приблизно 140-146 см, залежно від колекції). Купити матеріал можуть юридичні особи та індивідуальні замовники.

Замовити матеріал найпростіше онлайн в інтернет-магазині або зателефонувавши. Для цього потрібно точно вказати метраж і латинське найменування колекції, яке містить всі дані про обраний відтінок. Для більш докладної інформації звертайтесь до нашого офісу у Львові або телефонуйте.

 

Компания Dekora Group предлагает мебельные, интерьерные и обивочные ткани оптом и на отрез со склада во Львове. Заказы принимаются в онлайн-режиме и по телефону. Мы работаем со специалистами по перетяжке мебели, дизайнерами, мебельными салонами. Отправляем материал Новой почтой.

Наш ассортимент представлен современными мебельными тканями именитого польского бренда SIC Global Textiles, который с 1994 года специализируется на поставках мебельных и декоративных тканей на рынки разных стран Европы.

  • Широкий ассортимент. Обивочные ткани SIC Global Textiles представлены в большом разнообразии фактур и современных расцветок в стиле моноколор. Превосходные модные цвета и выбор разных по плотности материалов позволит подобрать интерьерную ткань как для коммерческого, так и для частного использования. При необходимости на ткань можно нанести изображения и узоры методом трансферной печати в виде принтов.
  • Коммерческая эксплуатация. Некоторые коллекции имеют повышенную защиту волокон от загрязнений (Stain Protection) и жидкостей (Water Repellent). Это позволяет быстро и просто удалять пятна от чая, кофе, сока, соусов, чернил, вин и других жидкостей без разрушения лицевой структуры ткани. В большинстве случаев достаточно использовать бумажное полотенце или салфетку из микрофибры.
  • Сертифицированная продукция. Все ткани SIC Global Textiles сертифицированы производителем и проверены в лабораториях Польши и Германии. Ключевые параметры, указанные в технических картах, – устойчивость к истиранию и пилингу, прочность на разрыв и растяжение, устойчивость к выцветанию, раздвижка шва и т. д. получены на основе стандартных сертифицированных тестов.

Мы предлагаем вам выбрать ткани разного типа – велюры, рогожки, жаккарды, а также мебельную искусственную кожу и искусственную замшу. Обивочные ткани продаются как оптом в виде рулонов длиной до 35-50 м. п., так и на отрез в виде произвольного куска ткани стандартной ширины (примерно 140-146 см, в зависимости от коллекции). Купить материал могут как юридические лица, так и индивидуальные заказчики.

Заказать материал проще всего онлайн в интернет-магазине или по телефону. Для заказа нужно точно указать метраж и латинское наименование коллекции, которое содержит все данные о выбранном оттенке. Для более подробной информации обращайтесь в наш офис во Львове и по телефонам.

Dekora Group

вул. Гайдучка, 1, Львів, 79056

☎ +38 (097) 221 23 45 

☎ +38 (067) 556 82 03

dekora.group.ua@gmail.com